RFA x IAF WARM UP

Šport
Nové Zámky

RFA x IAF WARM UP

RFA premiérovo v Nových Zámkoch! Slovensko-maďarské hranice sú domácim prostredím pre Lajoša Pappa, ktorý bol naposledy krok od zisku titulu v ťažkej váhe. Na ceste stať sa šampiónom sa prakticky na domácej pôde pokúsi o návrat na víťaznú vlnu. Komárňanský rodák má okrem titulového zápasu s Tomášom Možným medzi profesionálmi čistý štít a rozhodne nemá v pláne zopakovať rovnaký neúspech.

Debut v RFA čaká Branislava Zuzáka, ktorý má za sebou niekoľko náročných zápasov a skvelých skalpov. Jedným z nich je aj Michal Glos, ktorého porazil po bezchybnom kontrolovanom výkone na body. Pre Glosa šlo vtedy o prvú kariérnu porážku a odvtedy len márne hľadá správny rytmus. Podarí sa mu ho nájsť a prerušiť tak hrozivú sériu troch prehier v rade práve v Nových Zámkoch?

Ďalším z debutantov bude Frederico Komuenha, ktorého preslávil zápas s kulturistom Filipom Grznárom. V ňom prežil nezmysel, aby v 2. kole vyčerpaného súpera napokon dobil. Na turnaji v KSW už však rovnako úspešný nebol a Matyas Viszlay ho zdolal na body. Napraví si Komuenha chuť na pôde v RFA a ukáže naplno svoj potenciál?

Nenechaj si ujsť premiérový galavečer RFA v Nových Zámkoch a príď podporiť svojho favorita!

 

VIP stôl:
Táto možnosť obsahuje:
    ⁃    VIP vstupenku pre 6 osôb (aj vstup cez VIP vchod)
    ⁃    VIP catering (pivo, víno, nealko, studený a teplý bufet)
    ⁃    Vstup do VIP zóny
    ⁃    Ten najlepší výhľad na klietku
    ⁃    Byť v tesnej blízkosti nastupujúcich zápasníkov
    ⁃    Osobne stretnúť svojich obľúbených zápasník
Vstupenky

Odporúčané akcie