ŠLÁGER PARÁDA

Koncerty
Nitra

ŠLÁGER PARÁDA GALA koncerty 2023

 

 
29.11. 2023
ŠLÁGER PARÁDA  - Hudba lieči, čaj so šlágrom
NEMŠOVÁ
Kultúrne centrum
17.00 h.
Vstupne: 10 EUR
Voľné sedenie
MÁJA VELŠICOVÁ, MARTIN JAKUBEC, DUO RYTMUS MARIÁN A DANULKA, BOŽANKA

 
9.12. 2023
ŠLÁGER PARÁDA  - NEBESKÉ VIANOCE SO ŠLÁGROM
ŽARNOVICA
Mestské kultúrne stredisko
17.00 h.
Vstupne: 12 EUR
volne sedenie do predaja iba 100 miest ostatne Msks
MÁJA VELŠICOVÁ, MARTIN JAKUBEC, DUO RYTMUS MARIÁN A DANULKA, BOŽANKA, DUŠAN GRÚŇ. 
 
ŠLÁGER PARÁDA – NEBESKÉ VIANOCE – galaprogram
10.12.2023
VALASKÁ BELÁ
KULTÚRNY DOM
17.00h.
Vstupné: 12 EUR
MÁJA VELŠICOVÁ, MARTIN JAKUBEC, DUO RYTMUS MARIÁN A DANULKA, BOŽANKA, DUŠAN GRÚŇ.

ŠLÁGER PARÁDA – Čarovné Vianoce
MÁJA VELŠICOVÁ, MARTIN JAKUBEC, DUO RYTMUS MARIÁN A DANULKA, BOŽANKA. 
LIPTOVSKÉ SLIAČE
12.12.2023
Kultúrny dom 
Vstupné: 12 EUR
Každý na mieste obdrží darček v hodnote 10 EUR  

ŠLÁGER PARÁDA – Čarovné Vianoce
MÁJA VELŠICOVÁ, MARTIN JAKUBEC, DUO RYTMUS MARIÁN A DANULKA, BOŽANKA. 
KOKAVA NAD RIMAVICOU
14.12.2023
Kultúrny dom 
Vstupné: 12 EUR
Každý na mieste obdrží darček v hodnote 10 EUR 
 
 
V rámci Sláger Tour 2023 koncertná zostava šláger partie v zložení Mája Velšicová, Martin Jakubec, Duo Rytmus Marián a Danulka, Božanka predstavujú galakoncert Nebeské Vianoce po Slovensku.

Pozývame vás v nedeľu 10. decembra 2023 o 17:00 do Kultúrneho domu vo Valaskej Belej na galakoncert Šláger paráda.

V programe vystúpia populárni speváci známi z obrazoviek TV Šláger: Maja Velšicová, Martin Jakubec, manželia z Duo Rytmus Marián a Danulka a Božanka a Dušan Grúň.

V programe odznejú najznámejši hity ako Holubienka, Jožina poď do kina, Jožko, Slovensko krásne, Vráť sa ku mne, Panna Mária, Starý rodný dom, Dala by ti dala, Zora je svanula a zlatý výber vianočných melódii ako Tichá noc, Pospeše sem pastuškovia, Radostná zvesť, Ave Mária, Búvaj dieťa, Anjel a iné. 

Každý, kto príde na koncert, na mieste získa darček v hodnote 10,00€.

Maja Velšicová je herečka, speváčka a moderátorka. Často ju možno vidieť v rôznych programoch na Šlágr TV i na Senzi TV. Jej filozofiou je to, že duševná pohoda sa prejavuje i na fyzickom zdraví človeka.

Duo Rytmus vzniklo v čase, keď začala vysielať televízia Šláger. Tvoria ho hudobník Marián Maňo a jeho manželka Daniela. Marián Maňo hral od desiatich rokov na akordeón, Daniela pochádza z muzikantskej rodiny a so svojim otcom hrala na bubon. Hrajú ľudové piesne, ale najmä vlastné skladby. Sú autormi textov aj hudby. Stali sa najznámejšou manželskou dvojicou na TV Šláger vďaka ich svadbe v svätosti k Panne Márii, ktorú videlo celé Československo.

Martin Jakubec je populárnym interpretom slovenských melodických piesní a zlatých šlágrov pre pamätníkov. Je jednou z hlavných tvárí hudobnej československej televízie Šlágr TV a televízie Senzi TV. Je držiteľom 8 zlatých platní a 4 platinových platní a ocenení IFPI za predaj nosičov. Vydal viac než 30 sólových CD albumov a niekoľko DVD edícii pre TV s programom Repete a Slovensko sa zabáva. Je hlavnou tvárou Šláger parády ako moderátor, spevák a producent. Doslova ve strhnúť publikum.

Dušan Grúň je spevák pochádzajúci zo Žiliny. Viac ako tridsať rokov vystupoval s Orchestrom Juraja Velčovského. V Slovenskom rozhlase nahral viac ako 260 skladieb. V minulosti účinkoval napríklad aj s Karlom Gottom, Karolom Duchoňom, Helenou Vondráčkovou a s ďalšími známymi interpretmi. Koncert sa uskutoční pri príležitosti jeho životného jubilea: 80 rokov.

Božanka je populárna speváčka, ktorá pochádza z Belehradu. Získala mnoho zahraničných hudobných ocenení, ako aj zlatú platňu IFPI za predaj nosičov. Nahrala 10 CD albumov, účinkuje aj v programoch Jadran šou a Repete Návraty. K jej hitom patrí neodmysliteľne aj temperament a tanečné melódie.

Vstupné: 12,00€ (predpredaj), 13,00€ (na mieste)

 
 
Vstupenky

Odporúčané akcie