CESTA CHUŤAMI MESTA

Iné akcie
Nitra
-

Čo vás čaká ? 

Zastávka 1: Kaviareň pre všetkých – Pražiareň pod hradom
Vaša prvá zastávka bude v útulnej Kaviarni pre všetkých, kde sa dozviete príbeh začiatkov pražiarne a práce s kávou. Edukačná prezentácia vám priblíži cestu kávy od pestovania na farme až po dovoz do pražiarne, a to všetko s fyzickými ukážkami. Zážitok bude vrcholiť spoločným priebehom praženia kávy spojeným s degustáciou kávy rôznych štýlov praženia a chuti.

Zastávka 2: Čajovňa Epicure 
Pokračovať budeme v Čajovni Epicure ochutnávkou 5 druhov čaju vrátane domáceho ľadového čaju. Zažijete netradičnú prípravu a pitie viac nálevových čajov a dozviete sa viac o druhoch čaju, spôsoboch zberu a prípravy. Na záver dostanete ako bonus matcha buchtičku od miestnej chlebárne, špeciálne pripravenú pre Čajovňu Epicure.

Zastávka 3: Pekáreň Chlebáreň 
Posledná zastávka nášho putovania bude v Chlebárni, kde sa dočkáte krátkej prednášky o výhodách kváskového chleba a remeselnej pekárne. Nasledovať bude ochutnávka viacerých druhov kváskových chlebov s domácou pomazánkou, ako aj croissantov s rôznymi domácimi plnkami. Na osvieženie si môžete vychutnať domácu limonádu.

Termíny v apríli: 

  • 11.4.2024 (štvrtok) so začiatkom o 16:00 hod.
  • 20.4.2024 (sobota) so začiatkom o 14:00 hod.

Cena zážitku: 25 € 

Pridajte sa k nám a objavte Nitru cez gastronomické poklady!

Počet miest je z kapacitných dôvodov obmedzený na 10 osôb!
V prípade nenaplnenia kapacity sa prehliadka ruší!
Cestu  je možné absolvovať pešo, prípadná doprava je individuálna.

Vstupenky

Odporúčané akcie